Pronikli jsme do zákulisí náboženské sekty a pořídili jsme pro vás šokující záběry. Tak by mohla znít dryáčnická reklama na dokument z prostředí Triumfálního centra víry, jak se nazývá jedna z tuzemských odnoží evangelikálního křesťanství, jež do ČR přišla s americkými misionáři počátkem devadesátých let. Dokumentární film Ježíš je normální debutující dvacetileté režisérky Terezy Nvotové však do této kategorie nepatří, ačkoliv jeho záběry budí silné emoce. Ať už jde o zmítajícího se kazatele, dokola opakujícího tři slova, pohled na skupinu lidí, jež se vztyčenýma rukama blahořečí Bohu za doprovodu vemlouvavých písní, či o záběry z dětského shromáždění se značně dominantní vedoucí.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.