Karel_Gott_192x128.jpgNěmecký rapper Bushido a "zlatý hlas z Prahy" Karel Gott spolu natočili song. Z obtížně představitelné spolupráce vůdčích postav dvou zcela odlišných hudebních žánrů vzešla předělávka slavného hitu německé skupiny Alphaville Forever Young. Pod německým názvem Für immer jung a patrně s německým textem se objeví na Bushidově osmém albu Heavy Metal Playback.

Čtěte více

Nyní devětašedesátiletý Gott chytlavou písničku o tom, že chce "být stále mlád", zpíval už v české coververzi. Tentokrát se s ní pustil do jednoho z největších experimentů ve své pěvecké kariéře. Už v první polovině září ji prý nazpíval znovu s Bushidem v jednom mnichovském nahrávacím studiu. Výsledek se objeví na trhu 10. října. Ve stejný den by se měl k písni s Gottem natáčet ještě videoklip.

Poslechněte si původní coververzi Karla Gotta "Für immer jung"

Ke spolupráci si kontroverzní umělec tuniského původu přizval i další rapující kolegy jako jsou Chakuza, Kay One, Nyze či Summer Cem. Nečekaným hostem na albu je i mladý televizní bavič Oliver Pocher, ale Karel Gott, proslavený v Německu hlavně písní Biene Maja (Včelka Mája) ze známého kresleného seriálu, je jméno z jiného světa.

Čtěte více

Třicetiletého Bushida provází pověst skandalisty. Některé jeho texty jsou podle mnohých příliš sexistické, spekulovalo se o jeho kontaktech s podsvětím. Bushido měl problémy se zákonem, když před třemi lety v rakouském Linci spolu se svými bodyguardy fyzicky napadl devatenáctiletého mladíka, jenž údajně prořízl pneumatiky jeho BMW. Po patnáctidenním pobytu v cele byl propuštěn na kauci. Tento měsíc vyhlášenému tajnůstkáři a majiteli několika platinových desek vyšla autobiografická kniha.

Poznáte rozdíl? Ukázku z tvorby německého rappera Bushida si můžete prohlédnout zde.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist