Praha, březen 1983. Miloš Forman natáčí v Praze Amadea. Vedení FAMU svolává všechny studenty a důrazně je varuje, že kdo se ho pokusí kontaktovat, bude vyloučen z fakulty. Okamžitě vzniká "diverzní" utajená skupina s plánem přesně takové setkání uskutečnit. Jsem pověřen, abych ho zprodukoval.

Na základě předběžné dohody se vydávám do Stavovského divadla, kde právě natáčí. Říká, ať počkám. Čekám šest hodin, a nevadí mi to. Dívám se, jak se točí americký film. Nikdy jsem nic podobného neviděl. Na place několik kamer, lidé ze štábu se mohou přetrhnout. Jaký rozdíl proti tomu, když natáčíme my a o všechno se musíme prosit. Natáčení končí. Zatím na mě zapomněl. Nevadí, jdu se mu znovu připomenout. Aha, no jasně. Navrhuje, že tady, před všemi těmi lidmi, o tom mluvit nebudeme. Dodává, že má na "Uhelňáku" v jednom podloubí svůj karavan a že si radši promluvíme tam.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.