Jazzový basista Marcus Miller, který před dvěma týdny vystoupil na Pražském hradě, měl v sobotu vážnou dopravní nehodu ve Švýcarsku. Podle agentury AP se autobus s Millerem a jeho desetičlenou kapelou převrátil na dálnici v plném provozu. Řidič incident nepřežil.
Millerova kapela, která tento měsíc hrála na Pražském hradě, mířila z Monte Carla do holandského města Hengelo, kde měla hrát v pondělí. Nehoda se stala poblíž švýcarského města Schattdorf a informovaly o ní také agentury Reuters a AFP.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











