Jazzový basista Marcus Miller, který před dvěma týdny vystoupil na Pražském hradě, měl v sobotu vážnou dopravní nehodu ve Švýcarsku. Podle agentury AP se autobus s Millerem a jeho desetičlenou kapelou převrátil na dálnici v plném provozu. Řidič incident nepřežil.

Millerova kapela, která tento měsíc hrála na Pražském hradě, mířila z Monte Carla do holandského města Hengelo, kde měla hrát v pondělí. Nehoda se stala poblíž švýcarského města Schattdorf a informovaly o ní také agentury Reuters a AFP.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se