Český režisér Julius Ševčík převzal po Christopheru Nolanovi velkorozpočtový psychologický thriller The Keys To The Street. Režírovat v něm bude hollywoodské hvězdy Gemmu Artertonovou a Tima Rotha.

Napsal to časopis Variety, podle něhož začne natáčení ve Velké Británii zkraje příštího roku. Produkční společnosti Pretty Pictures a Apollo Productions pro tento snímek již nyní shánějí potenciální kupce na právě probíhajícím filmovém festivalu v Torontu, potvrdil magazín Hollywood Reporter.

Nepřímé pokračování Insomnie

Půjde o adaptaci stejnojmenné detektivky od Ruth Rendellové, jejíž třináct knih vyšlo i v češtině. Knihu nazvanou The Keys To The Street vydalo pod názvem Na každého jednou dojde v překladu Petry Klůfové nakladatelství Motto v roce 1999.

Natolik se líbila britskému režisérovi Christopheru Nolanovi, že vytvořil její adaptaci, kterou se chystal natočit pro společnost Fox Searchlight. V tehdejších rozhovorech film sám označoval za nepřímé pokračování svého dřívějšího thrilleru Insomnie s Al Pacinem v hlavní roli.

Zbývá vám ještě 70 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se