Celkem třikrát se fotograf Josef Koudelka musel vypravit do Izraele, aby našel téma pro výstavu This Place v pražském Centru současného umění DOX.

Mezinárodní projekt, jenž dále poputuje do Tel Avivu a dvou amerických muzeí, byl v Praze zahájen minulý týden. V sobotu se jedenáct z dvanácti zúčastněných fotografů sešlo v DOXu, aby během šestihodinového debatního bloku popsali svá východiska.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se