Celkem třikrát se fotograf Josef Koudelka musel vypravit do Izraele, aby našel téma pro výstavu This Place v pražském Centru současného umění DOX.
Mezinárodní projekt, jenž dále poputuje do Tel Avivu a dvou amerických muzeí, byl v Praze zahájen minulý týden. V sobotu se jedenáct z dvanácti zúčastněných fotografů sešlo v DOXu, aby během šestihodinového debatního bloku popsali svá východiska.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




