Česká televize ve druhém lednovém týdnu po více než dvouleté pauze natočí již 54. díl Manéže Bolka Polívky. Hosty budou herečka a blogerka Marie Doležalová, kapela Chinaski, herec a bavič Michal Suchánek, artista Moskevského státního cirkusu Vladimir Georgievsky nebo slovenský komik Pavol Seriš.

Manéž se bude natáčet jako v minulosti v brněnské hale Vodova v pátek 13. a v sobotu 14. ledna. Zatím poslední díl televize odvysílala v červnu 2014.

Před rokem Polívka říkal, že s jeho Manéží už Česká televize z neznámých důvodů nepočítá. Mluvčí brněnského studia Hana Orošová tehdy reagovala, že televize zájem měla, ale neobdržela požadovaný námět.

Diváci mohli zhlédnout Manéž naživo na šestidílném československém turné, jehož hosty byli Pavel Liška, Arnošt Goldflam či skupina Horkýže Slíže.

Přesný termín, kdy Česká televize nový díl odvysílá, zatím není jasný. Obvykle však Manéž do programu zařadí do několika týdnů po natáčení.

"Jsme moc rádi a počítáme, že budeme s Manéží pokračovat i nadále," řekla tuto středu Orošová z brněnského studia.

V další spolupráci doufá také manažer Bolka Polívky Ladislav Krapek.

První díl humoristického pořadu, který brněnské studio připravuje ve spolupráci s Divadlem Bolka Polívky, vysílala tehdejší Československá televize už v roce 1978.

V každém díle se divákům představilo několik divadelních skečů samotného Polívky i hostů, které si do pořadu zval. Těmi byli například Milan Lasica, Hana Hegerová či komik Miroslav Horníček. Dříve Polívka připravoval většinou dva díly pořadu ročně.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist