Americká společnost Netflix ukončí natáčení seriálu Dům z karet. Poskytovatel on-line filmů to oznámil den poté, co byl hlavní protagonista seriálu z amerického politického prostředí Kevin Spacey obviněn ze sexuálního obtěžování.

Z toho jej v rozhovoru pro server Buzzfeed obvinil herec Anthony Rapp. Uvedl, že se ho Spacey snažil po jednom večírku roku 1986 svést. V té době bylo Rappovi 14 let.

Spacey byl obviněním "velmi zděšen". Uvedl ale, že si bohužel nic takového nepamatuje. Pokud se však něco takového stalo, chce se Rappovi "upřímně omluvit".

Spacey, jenž v seriálu Dům z karet ztvárnil hlavní postavu, bezcharakterního Franka Underwooda, při této příležitosti také prozradil, že je homosexuál.

Seriál, který má na světě miliony fanoušků, teď po šesti sezonách skončí. Mluvčí Netflixu však deníku Guardian potvrdil, že se společnost rozhodla ukončit seriál už před několika měsíci, nikoliv v důsledku obvinění Spaceyho ze sexuálního obtěžování. 

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist