Produkční tým Daniela Landy vedený jeho manželkou, režisérkou Mirjam, vybral pět osob, které se stanou tvářemi reklamní kampaně propagující zpěvákovo chystané turné Vozová hradba. Série koncertů začne 3. listopadu v ostravské ČEZ Aréně a bude pokračovat  9. listopadu v hale Rondo v Brně, o tři dny později v pardubické ČEZ Aréně a 25. listopadu v Tesla Aréně v Praze.

Z více než stovky přihlášených zájemců se na billboardech objeví student, dělník, konstruktér, pokladní a profesionální lyžař. Za produkční tým o tom informovala Petra Wagnerová.

Každý z protagonistů se bude prezentovat vzkazem, který chce poslat veřejnosti prostřednictvím této kampaně. Snímky vznikly v ateliéru profesionálního fotografa Roberta Tichého. Kampaň začne v prvním zářijovém týdnu.

Landovo zatím poslední turné nazvané Československo 2008 před třemi lety vyvolalo diskuse už před zahájením. Rozpaky vzbudil plakát zobrazující zpěváka na poštovní známce s pozadím v českých a slovenských národních barvách. Lidové noviny napsaly, že jde o protektorátní vlajku a že nápis na límci Landovy uniformy zobrazuje nápis Mercurius, který je latinským názvem pro planetu Merkur. Ta obíhá kolem Slunce necelých 88 dní a tímto číslem extremisté šifrují nacistický pozdrav Heil Hitler. Landa podobnou symboliku popřel.

Turné Vozová hradba má zase podtitul hrdost-odhodlání-síla. Tím chce Landa podle svých slov apelovat na češství. To dělal, tehdy velmi kontroverzně, už před dvaceti lety se skupinou Orlík. "Co to bylo za ránu, kdo nám to sem z palmy spad, černý oči, černý tělo, to není můj kamarád (...) Morálku maj jinou, vychování taky, jak my nikdy nebudou, nevěř na zázraky," zpíval například Orlík. 

Neobvyklý je také přebal Landovy desky Nigredo z roku 2009, na němž je upravená fotografie auta, ve kterém zpěvák vážně havaroval při závodech v jižních Čechách. "Je to pozůstatek vozu, fotografie pořízená asi tři minuty poté, co jsme narazili v rychlosti 150 kilometrů za hodinu do stromu. Byl to jeden z impulsů, proč jsem tuhle desku napsal," řekl tehdy Landa. 

Landa přes svou velkou popularitu vystupuje pouze výjimečně. Turné Československo 2008 se setkalo s obrovským zájmem, Landa v zaplněných sportovních halách k pěti původním termínům přidal další dva koncerty.

Dvaačtyřicetiletý zpěvák a herec Landa se širší veřejnosti představil již počátkem 90. let, kdy zpíval v kontroverzní skinheadské kapele Orlík rasistické texty. Nyní v Česku dlouhodobě patří k nejpopulárnějším interpretům. Jeho desky se pravidelně umísťují na předních příčkách hitparád. Od tuzemské pobočky vydavatelství EMI letos převzal diamantovou desku za 20 let úspěšné spolupráce a více než milion prodaných nosičů.