Spiklenecké spojenectví Šafránu, někdejšího rebelujícího sdružení československých písničkářů, se na jeden večer vrátí na scénu.
Osobnosti objevující se na klubových pódiích od konce šedesátých let, Jaroslav Hutka, Vladimír Merta, Dagmar Voňková, Zuzana Homolová, Vlastimil Třešňák a Petr Lutka, vystoupí v sobotu v pražském Divadle Archa.
Koncert se uskuteční jako součást prvního ročníku festivalu písničkářů Babel Songs. Ten už v pátek nabídl vystoupení o jednu až dvě generace mladších autorských zpěváků, jako je duo rapperek Čoko voko, kytarista Martin E. Kyšperský z rockové kapely Květy či sestava Kopir Rozsyval Bestar.
V Arše se objevili také freestyloví básníci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





