Americký písničkář Bob Dylan natočil novou desku. Regionálnímu deníku Aspen Times to oznámil frontman kapely Los Lobos, mexický akordeonista a kytarista David Hidalgo, jenž bude na albu účinkovat.

Půjde o jejich třetí společnou desku, ovšem již Dylanovu pětatřicátou.

"Byl to úžasný zážitek, zase jiný než ty předchozí. Dylan k hudbě pokaždé přistupuje jinak. Je úžasné, jakou si zachovává tvořivost. Nechápu, jak to dělá," řekl Hidalgo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se