Americký písničkář Bob Dylan natočil novou desku. Regionálnímu deníku Aspen Times to oznámil frontman kapely Los Lobos, mexický akordeonista a kytarista David Hidalgo, jenž bude na albu účinkovat.
Půjde o jejich třetí společnou desku, ovšem již Dylanovu pětatřicátou.
"Byl to úžasný zážitek, zase jiný než ty předchozí. Dylan k hudbě pokaždé přistupuje jinak. Je úžasné, jakou si zachovává tvořivost. Nechápu, jak to dělá," řekl Hidalgo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




