Poslední díl filmového Hobita s podtitulem Tam a zase zpátky se zpozdí o pět měsíců. Do kin nakonec místo v červenci přijde až 17. prosince 2014, oznámili Warner Bros.
"Rádi bychom trilogii završili ve stejném duchu, jak vloni začala prvním dílem. Tedy jako vánoční potěšení pro všechny, kdo rádi chodí do kina," řekl agentuře Reuters Dan Fellman, šéf distribuce Warner Bros.
Druhý díl Hobita s podtitulem The Desolation of Smaug (oficiální český název ještě nemá) dorazí do kin 12. prosince letošního roku a bude líčit cestu Temným hvozdem či první setkání protagonisty Bilba s drakem Šmakem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







