Z chystaného koncertu Black Sabbath v Praze vloni sešlo kvůli vážné nemoci, která postihla kytaristu Tonyho Iommiho. Léčba však pokračuje natolik dobře, že se Iommi, zpěvák Ozzy Osbourne a baskytarista Geezer Butler rozhodli oznámit nové turné. V jeho rámci se letos 7. prosince zastaví i v pražské O2 Areně, informovala pořádají společnost Live Nation.
Vstupenky v cenách od 1250 do 1790 Kč budou v prodeji od pátku.
Turné doprovodí novou, v pořadí třináctou desku kapely. Ta se v nahrávacím studiu v tomto složení sešla poprvé od roku 1978. Výsledek snažení, ze kterého prozatím existují prozatím jen kratičké ukázky, nazývají Black Sabbath jednoduše číslovkou 13.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








