Nikdy není dost pozdě na to stát se lovcem nacistů. V románu Clary Sánchezové Co skrývá tvé jméno právě tato idea sjednotí třicetiletou Sandru a bývalého koncentráčníka Juliana.

Julian je nemocný a starý, Sandra je těhotná, a navíc se do jednoho mladého nácka zamiluje. To však nesourodé dvojici nezabrání, aby nevytvořila tým a jedno horké léto na španělském pobřeží nevěnovala pomstě.

Oběti jejich vendety jsou velmi staří lidé. Z osobního hlediska mohou být dokonce sympatičtí, tak jako dvojice norských seniorů, která si tu užívá slunce a luxusu.

Možná nebude nutné je přímo zabít, stačí jen udělat jim ze života peklo. K tomu je potřeba připomenout jim pouze, že minulost nespí, události čtyřicátých let 20. století rezonují dodnes a před osobními dějinami nelze utéct.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.