První čeští diváci uvidí dnes večer film režiséra Tomáše Luňáka nazvaný Alois Nebel, a to na předpremiéře v kině Pohoda v Jeseníku. Tamní publikum tak bude prvním domácím - po divácích na festivalech v Benátkách a v Torontu, kde byl tento snímek již uveden.

Tvůrci filmu se předpremiéry uprostřed jesenických hor osobně zúčastní. Právě tam se totiž snímek z velké části natáčel. Do Jeseníku přijedou autoři knižní komiksové předlohy a rovněž filmového scénáře Aloise Nebela Jaroslav Rudiš a Jaromír 99, režisér Tomáš Luňák a herci v čele s představitelem hlavní postavy Miroslavem Krobotem.

V delegaci budou i zástupci distribuční společnosti Aerofilms, kteří přišli s nápadem zorganizovat soutěž o slavnostní předpremiéru - tu formou ankety vyhrál právě Jeseník. Do ostatních českých kin vstoupí Alois Nebel 29. září.

Alois Nebel - Trailer HD

Alois Nebel - Teaser HD

Alois Nebel - Trailer

Alois Nebel - Trailer HD

Alois Nebel - Teaser HD

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist