Témata se někdy scházejí. V Praze měly ve dvou dnech premiéru inscenace, které spojuje groteskní pohled na velké korporátní společnosti: hra Error slovenské dramatičky Zuzany Dzurindové v malostranském A Studiu Rubín v režii Anny Petrželkové a muzikál Jak udělat kariéru snadno a rychle, který v Divadle na Vinohradech režíroval Radek Balaš.

Jak udělat kariéru snadno a rychle je letitým broadwayským muzikálem skladatele a textaře Franka Loessera, který loni do obecného povědomí vrátila nová inscenace v hlavní roli s Danielem Radcliffem. Jeho hrdina J. P. Finch se s pomocí stejnojmenné příručky a mnoha ne zrovna čestnými kroky rychle vypracuje z myče oken až na nejvyšší místa - a jen tak mimochodem, takřka proti své vůli, získá srdce krásné dívky.

Vinohradská inscenace je sice podle všeho dostatečně líbivá, aby si své diváky našla, ale ve skutečnosti mnoho důvodů k radosti není - dlužna přitom zůstává především samotné předloze.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.